Najpierw byli „Faceci w czerni”

Nadeszła pora na KABINY

Kabina prysznicowa bez drzwi Walk-in w czerni

Kabina prysznicowa z czarnymi akcesoriami

Kabina prysznicowa bez drzwi Walk-in w czerni

Nowy design-nowe możliwości

KABINY w CZERNI

Kabiny i ścianki prysznicowe Walk-in z dodatkami w czarnym kolorze.

Przełamanie jednolitego koloru-elementami czerni stwarza nowe możliwości aranżacji salonu kąpielowego. Na zasadzie kontrastu czerni i bieli otrzymujemy zdecydowany charakter wnętrza. Z jednej strony wszechobecna czysta nieskazitelna biel, a z drugiej wyważone akcenty w postaci czarnych dodatków. Wszystko razem stanowi interesującą niebanalną kompozycję.

Z idealnie przejrzystego szkła OPTIWHITE wykonujemy nowoczesne drzwi,ściany i kabiny prysznicowe. W naszej ofercie dostępne są wszystkie możliwe akcesoria w kolorze czarnym, dlatego jesteśmy w stanie zadowolić nawet najbardziej wymagającego inwestora.

Oprócz czarnych akcesoriów służących do montażu kabin prysznicowych, ciekawą alternatywę stanowią dodatkowe zdobienia szkła np. w postaci pasów lub innych wzorów geometrycznych.

Wzór naniesiony na szkło jest niezwykle odporny na zadrapania lub zarysowania.
Jest trwale połączony ze szklaną taflą i nie ulega deformacji ani odspojeniu.

Wszystkie produkty wykonujemy na dowolny wymiar, dlatego sami Państwo mogą zdecydować o ilości i rozmieszczeniu dekoracji na szkle.

Zachęcamy już dziś złożyć zapytanie do naszego działu projektowego, który dopasuje nową kabinę prysznicową do Państwa potrzeb.

WRÓĆ/PRZEJDŹ DO PORADNIKA