Lustra do sali ćwiczeń fitness,siłowni,sali tańca

Do tego celu najlepiej sprawdzają się duże lustra w których możemy obserwować całą naszą sylwetkę -od stóp do głów.

Standardowo wystarczają lustra o wysokości do 200cm lub 160cm zamocowane około 30-40cm nad podłogą.

Bezpieczeństwo to podstawa!

Krawędzie takich zwierciadeł koniecznie powinny być zabezpieczone poprzez oszlifowanie lub czymś osłonięte np.ramą.

Alustra do siłowni-lustra do fitnessbyśmy mogli cieszyć się treningiem,tańcem ,ćwiczeniami lub zabawą lustra powinny zabezpieczać nas też przed zranieniem w przypadku pęknięcia, może się przecież zdarzyć ,że ktoś nas popchnie na szklaną taflę lub sami się potkniemy i zderzymy się ze szkłem,co wtedy? Przy uderzeniu w lustro ,może ono ulec rozbiciu ale nie może stanowić dla nas zagrożenia.

Pęknięte kawałki szkła powinny pozostać na swoim miejscu ,nie powinny odspoić się od ściany bo właśnie wtedy stwarzają dla nas olbrzymie zagrożenie. Aby do tego nie dopuścić należy stosować lustra bezpieczne, pokryte z tylnej strony specjalną folią, która ma za zadanie utrzymać razem wszelkie kawałki rozbitego lustra. Można zastosować specjalny stelaż mocujący lub zamocować lustro do podłoża przy pomocy specjalnego kleju.

Nic bardziej nie zmotywuje Cię do określonego zamierzonego wysiłku niż Ty sam i Twoje odbicie. Lustro ułatwi ci wykonywanie ćwiczeń i wskaże ewentualne błędy podczas ich wykonywania. Prędko zauważysz zmiany w twojej nowej sylwetce.

Jeżeli chcesz, aby lustra pokrywały całe powierzchnie ścian np. na szerokość 3,5 lub 10 metrów wtedy tafle luster łączymy ze sobą układając je jedna przy drugiej w taki sposób,aby stanowiły jedną całość. Wygląda to jak jedno bardzo szerokie lustro z widocznymi jedynie delikatnymi pionowymi składaniami.