O nas

Zgodnie z rodzinną tradycją w roku 1994 wraz z moją żoną uruchomiliśmy własny Zakład Szklarski.

W roku 1996 nasz Zakład Szklarski  „VETRO” został przemianowany na  ŚWIAT LUSTER®  ponieważ głównym profilem działalności firmy było w tym okresie wytwarzanie luster oraz ich montaż.

Dzięki powstałej  możliwości hartowania szkła z biegiem czasu wzbogaciliśmy naszą ofertę o drzwi szklane i kabiny prysznicowe wykonywane na wymiar.

Chociaż szkło uważa się za kruchy materiał, obecnie dzięki procesowi hartowania jest ono bezpieczne i wytrzymałe. Daje to wprost nieograniczone możliwości jego wykorzystania.

W branży szklarskiej świat idzie dynamicznie do przodu, dlatego cały czas szkolimy się by być na bieżąco z najnowszymi technologiami i rozwiązaniami.

Od 2006 roku funkcjonował nasz MEGA SALON LUSTER w Żorach przy ulicy Szeptyckiego 12, jednakże ze względu na zmianę profilu działalności naszej firmy w kierunku usług, nasz Salon luster w Żorach został zamknięty w 2011 roku.

Obecnie nasza działalność prowadzona jest w siedzibie firmy w Rybniku-Boguszowicach.

Wykonujemy nasze usługi na terenie całego Śląska.

Jeśli są Państwo w fazie projektowania lub w trakcie budowy domu to jest to najwłaściwszy moment, aby skontaktować się z nami i zapoznać się z najnowszymi możliwościami, trendami i rozwiązaniami. Pomożemy Państwu wybrać najwłaściwsze produkty lub technologie.

Zapraszamy do kontaktu.

W dziale realizacje znajdą Państwo mnóstwo zdjęć wykonanych przez nas prac, które mogą Państwu pomóc w wizualizacji swoich wnętrz. Zapraszamy tam wszystkich a w szczególności osoby poszukujące inspiracji!

 

Drodzy Klienci:

Służymy Państwu fachowymi poradami i oferujemy funkcjonalne produkty najwyższej jakości.

Nasze wieloletnie doświadczenie stanowi gwarancję dobrze wykonanych usług, co potwierdza wiele wykonanych przez nas realizacji oraz pozytywnych opinii (kliknij).

Dzięki Państwa uznaniu zostaliśmy laureatem branżowego konkursu „ORŁY SZKLARSTWA” w 2019 i 2020 roku czego efektem było zdobycie złotego medalu.

Bardzo dziękujemy wszystkim naszym klientom za pozytywne opinie oraz zaufanie jakim nas obdarzyliście.

ŚWIAT LUSTER® to rozpoznawalna marka za którą stoi wielu zadowolonych klientów.