Google 5.0
Zweryfikowane opinie
/Oferta /Drzwi szklane /DRZWI WAHADŁOWE SZKLANE BEZ FUTRYN

Drzwi wahadłowe szklane bez futryn Żory ,Rybnik

Najważniejszą różnicą pomiędzy drzwiami wahadłowymi, a tymi otwieranymi tradycyjnie jest to,że:

  • drzwi wahadłowe możemy otwierać w obydwie strony, co daje więcej możliwości aranżacji pomieszczeń.

Mają też funkcję samozamykania czyli wbudowany mechanizm pozwalający na automatyczne i płynne domknięcie drzwi.   Ta funkcja jest bardzo pożądana szczególnie kiedy zależy nam, aby oddzielić szczelnie strefy budynku np. klatkę schodową, korytarz czy wiatrołap od salonu lub innych pomieszczeń mieszkalnych.

Zdarza się ,że niektórzy domownicy mają problem z zamykaniem za sobą drzwi.  Teraz to będzie zdecydowanie łatwiejsze ,bo wystarczy je tylko lekko pchnąć ,a one same się zamkną. I po problemie.

Zaawansowana możliwość niektórych zawiasów pozwala też na dowolne ustawienie prędkości zamykania i domykania skrzydła drzwi ,a nawet dokładne miejsce usytuowania drzwi po ich zamknięciu.

W drzwiach wahadłowych najczęściej do otwierania stosuje się  pochwyt (antabę), ale nic nie stoi na przeszkodzie ,żeby zamontować zamek z klamką.

Obustronność  otwierania wyklucza stosowanie futryn. Można natomiast stosować tunele drzwiowe.


Galeria:

Wróć

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Kliknij zgadzam się.

698 919 460
swiatluster@wp.pl