Google 5.0
Zweryfikowane opinie
/Oferta /Lustra /DO SYMULATORA WIEŻOWCA

Lustra do symulatora wieżowca- Chropaczów,Świętochłowice

Wykonaliśmy już  wiele nietypowych projektów. Jednym z nich było pokrycie lustrami i czarnym szkłem symulatora wieżowca. 

Korzysta z niego polski wspinacz budynkowy Marcin Banot. Symulator zastępuje  fragment 2 istniejących drapaczy na które się wspina ów człowiek- pająk.

Wiedzieliśmy wcześniej ,że lustra i  szkło w symulatorze będą poddane nietypowym obciążeniom dlatego do tego celu użyliśmy mocniejszych niż zwykle materiałów.

Lustro o większej grubości zostało wykonane z super-jasnego szkła OPTIWHITE co dodatkowo rozjaśniło pomieszczenie i dało naturalne odbicie. Pomieszczenie to oprócz treningów na symulatorze służy również do nagrywania filmów.

Bezpieczny sposób montażu luster- pozostawi w razie stłuczenia rozbite kawałki na ścianie.

Lustra zostały zamocowane na 2 z  3 elementów symulatora.

Natomiast na 3 elemencie znalazło się szkło w czarnym kolorze. Ta część symulatora zostaje poddawana najbardziej niekorzystnym obciążeniom gdzie trenująca postać opiera się całym swym ciężarem o szkło (waga testujących osób oscylowała nawet w granicach 100kg).  Zastosowaliśmy w tym przypadku hartowane bezpieczne szkło  o wysokich parametrach wytrzymałościowych.

Bezpieczeństwo szkła hartowanego polega na tym,że w przypadku jego rozbicia-rozsypuje się ono w wiele nieostrych elementów zmniejszając w dużym stopniu możliwość zranienia.

Szkło to zostało polakierowane na czarno dla lepszego symulowania fasady budynku.

Wróć

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Kliknij zgadzam się.

698 919 460
swiatluster@wp.pl